Zbiórka pomocowa dla Ukrainy w SP29

Szanowni uczniowie, rodzice i nauczyciele Samorząd Uczniowski SP 29 we Wrocławiu , Wolontariat szkolny, Biblioteka SP 29 we Wrocławiu we współpracy z p. Alesią Bialko nauczycielką j.polskiego dla cudzoziemców ogłasza zbiórkę pomocową dla potrzebujących rodzin z Ukrainy.

Prosimy o przynoszenie darów pod salę komputerową koło sekretariatu szkoły. Wolontariusze szkolni służą Państwu pomocą.

Potrzebne są: żywność, ale tylko ta długoterminowa jak makaron, ryż, konserwy itd. oraz śpiwory, koce, środki higieny osobistej takie jak pasty do zębów, bielizna, pieluchy, w tym pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ale także świece, baterie czy zapalniczki i apteczki.

Pierwszy etap zbiórki trwa od 28.02 do 04.03.2022.

Informujemy, że prowadzona zbiórka przez naszą Szkołę skierowana jest również do wszystkich tych z Państwa, którzy potrzebują wsparcia w celu zapewnienia pomocy rodzinom przyjętym z Ukrainy.

Wszystkie informacje o potrzebach prosimy przekazywać p.Alesi Bialko (a.bialko@sp29.wroc.pl) lub p.Annie Kalisz-Walerowicz (a.kalisz@sp29.wroc.pl).

Data dodania: 2022-02-26 12:16:55
Data edycji: 2022-02-26 19:33:27