Spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem

11 czerwca 2021r. odbyło się w naszej szkole spotkanie autorskie z Panem Marcinem Pałaszem. Dzieci dowiedziały się dlaczego nasz gość wstaje dokładnie o godzinie 11.59? Co robi nocą na balkonie? Co skradł Elf sąsiadce pisarza? Co ma Krzyś wspólnego z krainą potworów? I czy warto marzyć?

Atmosfera była fantastyczna, dzieci co chwilę wybuchały żywiołowym śmiechem! Następnie zadawały pisarzowi pytania, szczególnie zaciekawione Elfem. Były niespodzianki - rysunki dla naszego goscia i smakołyk dla Elfa :), długa kolejka po autograf, wspólne zdjęcia i moc pozytywnej energii. Zobaczcie sami!

Z niecierpliwością czekamy na kolejną część Elfa. Dziękujemy za spotkanie, arcyciekawe Elfie i nie tylko historie oraz ogromną dawkę wspaniałego humoru.

Do zobaczenia!

Data dodania: 2021-06-11 21:26:45