Warsztaty pierniczkowe

43 wolontariuszy wzięło udział w warsztatach dekorowania pierników, które poprowadziła p. Małgorzata Hałuszko. Oprócz zdobytej wiedzy o rodzajach lukrów, sposobach dekorowania i przygotowywania dekorów do pierniczków mieliśmy doskonała zabawę, a inwencja twórcza zadziwiła nawet prowadzącą warsztaty. Młodsi wolontariusze dekorowali pierniki, a starsi z klasy 8 je popiekli. Po raz pierwszy dołączyli do nas wolontariusze z oddziałów przygotowawczych, stad obecność na warsztatach p. Nadii Vaskivskiej - naszej szkolnej asystentki kulturowej. Dzielnie pomagali nam także Anna i Dawid – zagraniczni wolontariusze. Te małe dzieła sztuki powstały na prośbę Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska i będą wspomagać ich akcje bożonarodzeniowe.

Data dodania: 2022-12-01 19:59:25
Data edycji: 2022-12-01 20:01:00