Pilnik Czytelniczy Samorządu Uczniowskiego i Biblioteki

Piknik czytelniczy 10 czerwca☀️

Samorząd Uczniowski SP 29 we Wrocławiu & Biblioteka SP 29 we Wrocławiu

Dziękujemy serdecznie zaproszonym gościom za obecność i wspaniałą zabawę:

- Pani Iwonie Pakule - wydawca Akapit Press,

- Panu Jerzemu Kumiedze- kierownik Dział Pracy z Dziećmi DBP,

- Pani Lilianie Pietruszyńskiej i Pani Ewie Kilar - Dział Pracy z Dziećmi DBP,

- Pani Lidii Zydze, Panu Robertowi Sycie - Cały Wrocław czyta WCDN,

- Paniom z Przestrzeni Trzeciego Wieku - WCRS.

Organizatorzy serdecznie dziękują za wsparcie przy organizacji pikniku Nasty Women of Porter County ❤️

Na stację SP29 wjechała "Lokomotywa" Juliana Tuwima w fantastycznej interpretacji Pana Roberta Syty Cały Wrocław Czyta . Następnie wyruszyliśmy na spotkanie z teatrem Kamishibai. Julia i Marceli przeczytali " Bajkę o Soli "Elena Bendeka z pięknymi ilustracjami Kingi Rofusz. Z japońskiej formy papierowego teatru w pełen humoru,fantastyczny świat zabrał nas Pan Jerzy Kumiega kierownik Dział Pracy z Dziećmi - Biblioteka 7 Kontynentów a to za sprawą książki Macieja Wojtyszki "Bromba i inni".

Kiermasz książek Wydawnictwo Akapit Press cieszył się ogromnym zainteresowaniem a zakupione nowości czytelnicze będą towarzyszyć nam podczas wakacyjnych przygód !

Panie z Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu Dział Pracy do Dziećmi przeprowadziły ukwiecone, piękne warsztaty dla naszych gości - Pań z Przestrzeń Trzeciego Wieku - Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego . Wspólnie z uczniami wszyscy wykonali piękne zakładki do książek?

Dziękujemy za radośnie i czytelniczo spędzony czas, za wspaniałą atmosferę i zabawę z literaturą na świeżym powietrzu!?☀️

Data dodania: 2022-06-15 17:19:20
Data edycji: 2022-06-15 17:29:21