Ile waży św. Mikołaj?

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Ile waży św. Mikołaj?" Jej celem jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz pomoc dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Zbierane środki pomagają utrzymać działalność placówek opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych przez Fundację. Działalność Fundacji skupia się na pomocy dzieciom i młodzieży z trudnych środowisk, przygotowując ich do odpowiedzialnego wejścia w dorosłe życie. Więcej informacji pod linkiem: https://www.ilewazymikolaj.pl/

Akcja trwa do 25.01.2023 r. i polega na zbieraniu jak największej ilości bilonu. Prosimy każdą klasę o zorganizowanie słoika (skarbonki), który zostanie ozdobiony i podpisany przez naszych wolontariuszy. Zbieramy TYLKO POLSKIE MONETY. Następnie zebrane monety zostaną policzone przez wolontariuszy i zaniesione na pocztę, skąd trafią na konto Fundacji. Brana jest pod uwagę zarówno waga monet, jak i ich wartość.

Bardzo gorąco zachęcamy Państwa oraz dzieci do udziału w tej akcji. Wystarczy tak niewiele żeby pomóc, liczy się każdy grosz!

Data dodania: 2022-11-07 11:55:01
Data edycji: 2022-11-07 11:57:00