Flash Mob z dziełami Różewicza!

W pięknym otoczeniu ogrodu Ossolineum przy pomniku Angelusa Silesiusa wybrzmiały wiersze Tadeusza Różewicza czytane/recytowane przez uczniów z wrocławskich szkół. Było spontanicznie, inspirująco, wymownie i z przesłaniem ułożonym przez uczniów z liter w słowa T. Różewicza :" Nie wstydźcie się młodzi poeci".

Uczniowie z naszej szkoły, z klasy 7a - Julia, Marysia i Marceli przeczytali wiersze - " Strajk!" oraz "Ostatnia wolność". Brawo Wy! Później rozdawali w samym sercu miasta lizaki z podobizną poety (liźnij Różewicza:)  oraz z tekstem wiersza.

Było fantastycznie ❤️

Dziękujemy organizatorom Flash Moba, koordynatorom akcji Cały Wrocław czyta - Pani Lidii Zydze oraz Panu Robertowi Sycie. Do zobaczenia w Ogrodzie Botanicznym!!!!

Data dodania: 2021-09-17 21:31:47
Data edycji: 2021-09-17 21:34:49