Deutsch Plus

W ramach programu DEUTSCH PLUS nasza szkoła wzięła udział w projekcie „Tag der guten Taten” (Dzień dobrych uczynków) wraz z trzema innymi szkołami: z Kielc, Konina i Szydłowca. Nasi uczniowie z klasy 7a przygotowali podczas zajęć j. niemieckiego prezentacje na temat udzielania pomocy drugiemu człowiekowi. Trzy z nich zostały zaprezentowane podczas spotkania, w którym udział wzięło 17 uczniów i nauczycieli czterech szkół. Brała w nim udział także nasza wolontariuszka z Niemiec – Emma. Spotkanie odbyło się online w poniedziałkowe popołudnie – 4.04.2022. Data wybrana została nieprzypadkowo, ponieważ 3 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dobrych Uczynków. Być może to spotkanie zapoczątkuje inne wspólne projekty tych szkół?

Data dodania: 2022-04-07 06:49:10
Data edycji: 2022-04-07 06:49:55