10 – 12 Września WROCŁAWSKI FESTIWAL KRASNOLUDKÓW.

Ogromny sukces naszej szkoły – wygrywamy konkurs plastyczny na stworzenie domku dla krasnoludków w kategorii Szkół Podstawowych!

Jak co roku centrum krasnoludkowych wydarzeń jest Ogród Staromiejski przy Wrocławskiej Fosie i Teatrze Lalek, to właśnie tam stworzyliśmy nasz cudowny domek dla krasnali co chcieliby pozwiedzać kosmos. KOSMOCHATKA znalazła uznanie w oczach jurry konkursu. Idealna pogoda, świetny pomysł i wspólna praca dzieci z klas 2 a i 2 b przyniosła sukces w postaci I miejsca w konkursie. Uczniowie otrzymali indywidualne nagrody a szkoła bon w wysokości 500zł do wykorzystania w jednym z elektromarketów. GRATULUJEMY(!)

Festiwal Krasnoludków trwa 3 dni – zapraszamy do odwiedzenia naszego domku w weekend.

Data dodania: 2021-09-10 15:58:17
Data edycji: 2021-09-10 16:01:37